Підписатися

Отримуйте про найважливіше першими

Натискаючи кнопку "Підписатися", ви підтверджуєте, що прочитали та погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та Умовами використання сайту.

Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) пропонує зменшити вміст нікотину в сигаретах у рамках бротьби з курінням Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) пропонує зменшити вміст нікотину в сигаретах у рамках бротьби з курінням
Чоловік тримає у руці сигарету. Фото: Çağlar Oskay через Unplash

У США представили незвичний план боротьби з курінням: ідея FDA

Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) пропонує зменшити вміст нікотину в сигаретах. Це має зменшити залежність від куріння в країні.

FDA витратило роки на вивчення цього питання і заявило, що такий крок маж допомогти майже 13 млн людей із цією залежність кинути курити впродовж одного року.

Реклама

За прогнозами агентства, ще приблизно 48 мл молодих людей ніколи не здобудуть цієї звички, тому що сигарети практично не викликатимуть звикання. Відповідно до плану, нікотин буде обмежено на рівнях, які не зможуть створити та підтримувати залежність.

Управління фінансує дослідження, які показують, що коли люди переходять на сигарети з дуже низьким вмістом нікотину, вони палять менше і, найчастіше, намагаються кинути курити. Тобто воно показує, що курці не компенсують малу кількість нікотину, викуривши більше сигарет.

Відповідно до законодавства США, FDA має право регулювати рівень нікотину, але не можуть повністю його вилучити. Здатність агентства встановлювати максимальний поріг є унікальною в усьому світі. При цьому поки обмежень щодо речовини, яка природним чином міститься в рослинах тютюну, немає. 

Існує кілька методів його видалення, включаючи хімічну екстракцію та схрещування рослин.

Цікаво! Сигарети з низьким вмістом нікотину – не нова ідея. Кілька компаній, у тому числі Philip Morris, експериментували у 1980-1990 роках, але без особливого успіху. 

Реклама